Crvena zvezda je i zvanično zakoračila u novu takmičarsku epohu, a novi šef stručnog štaba crveno-belih Ibon Navaro, doputovao je u srpsku prestonicu kako bi se lično upoznao sa novim radnim okruženjem, ali i odmah započeo realizaciju planova za predstojeću sezonu.
Španskog stručnjaka je po sletanju u Beograd dočekao dugogodišnji tim menadžer kluba Nebojša Ilić, o čemu smo pisali ranije, nakon čega je par dana kasnije usledila poseta klupskim prostorijama na Malom Kalemegdanu. Navaro je imao priliku da se upozna sa bogatom istorijom kluba na mestu gde su udareni temelji crveno-bele košarke, a obišao je i trenažni centar, kao i halu „Aleksandar Nikolić“.
„>
Ibon Navaro u Beogradu
Ibon Navaro u Beogradu
KK Crvena zvezda


