Košarkaš Crvene zvezde oglasio se pred evroligaški susret u Beogradskoj areni, gde će se odigrati meč 35. kola između večitih rivala. Fokus je usmeren na duel koji ima značaj za nastavak sezone, dok je tim prethodno upisao pobedu u ABA ligi protiv Dubaija rezultatom 84:82.
Džordan Nvora se osvrnuo na tu utakmicu i učinak ekipe u prethodnim danima.
– Srećan sam zbog pobede. Iza nas je duga nedelja, a protiv Dubaija smo igrali uprkos umoru. Stefan Miljenović je odigrao sjajno i nosio nas, što je bilo zaista lepo videti. Prošli put smo bili iscrpljeni od putovanja, ali sada smo zadovoljni trijumfom. Iskreno, i sada sam ekstremno umoran, ali na kraju dana, igramo košarku i ja to volim. Drago mi je što sam bio na terenu. Trener je dobro rasporedio minutažu i omogućio mi da se malo odmorim – rekao je Nvora za „Meridijan sport“.
Govorio je i o atmosferi koja se očekuje u dvorani i svom pristupu pred derbi, ali i o komentaru Karlika Džonsa.
– Da, čuo sam tu izjavu. Neću ništa reći sada, pričaću o tome posle utakmice. Pitajte me ponovo u četvrtak. Inače, jedva čekam da vidim koliko će atmosfera biti luda. Ne osećam pritisak, više sam uzbuđen i radujem se što ću iskusiti sve to. Moja porodica dolazi u grad, rekao sam mami i tati da moraju da dođu, jer će ovo verovatno biti najluđa utakmica na kojoj su ikad bili.


