Bez publike u Novom Pazaru, a dolazi Partizan! Brutalna kazna zbog incidenta na meču sa Zvezdom

Loše vesti su stigle za navijače Novog Pazara i Partizana (četvrtak, 17.00), pošto neće moći uživo da prate omiljene klubove u derbiju 30. kola Superlige Srbije. Naime, Disciplinska komisija FSS odredila je kaznu za domaćina od jednog meča igranja bez publike.

Stadion u Novom Pazaru privremeno je zatvoren dok se ne donese konačna odluka nadležnih organa zbog incidenata koji su obeležili utakmicu protiv Crvene zvezde.

Iako zvanična presuda još nije saopštena, već je izvesno da će naredni meč sa Partizanom biti odigran bez publike, pošto će vrata stadiona ostati zatvorena.

Zanimljivo je da u slučaju da Novi Pazar izbegne kaznu, navijači Partizana svakako ne bi mogli da budu prisutni na ovom gostovanju.

Razlog za to je disciplinska mera izrečena klubu iz Humske nakon što su pristalice crno-belih tokom večitog derbija na južnoj tribini stadiona „Rajko Mitić“ koristile pirotehniku, zbog čega su crno-beli sankcionisani sa dve utakmice bez prisustva svojih navijača na gostujućim terenima.

BONUS VIDEO

Pročitajte još...  Novo pojačanje u Pančevu - Železničar nastavlja da gradi tim za Evropu

Najnovije

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

Najnovije objave

Fudbal

Ги молиме сите онлајн портали, доколку копирате статија од нашиот портал, НАВЕДЕТЕ НÈ КАКО ИЗВОР.