Crnogorski reprezentativac nije prihvatio uslove koje mu je ponudio Olimpijakos, pa se vratio u Beograd i sa plavo-belima putuje na pripreme na Zlatibor narednih dana, piše „Sportski žurnal“.
Popović, koji se nalazi u vlasništvu Crvene zvezde, već drugi put pokušava da kompletira prelazak u Atinu, a ovog leta, kada su se konačno stekli uslovi za to, odlučio je da odustane u poslednjem trenutku jer je nezadovoljan uslovima koje su mu Grci ponudili.
Starsportphoto
U Atini su ga videli kao drugog golmana što se Crnogorcu očigledno ne sviđa, a u celoj priči loše će proći i Crvena zvezda koja je ostala bez očekivanog obeštećenja od 1.500.000 evra, koje je ranije bilo dogovoreno sa Grcima.
Popović, koji je do sada zabeležio 105 nastupa za OFK Beograd i poneo kapitensku traku, od petka trenira sa plavo-belima, kojima je potrebna pomoć pred golom pošto se maldi novajlija iz Crvene zvezde Vuk Draškić povredio na treningu i biće odsutan neko vreme.


