Arnautović zapalio „delije“ porukom nakon derbija: Beograd je ceo… (VIDEO)

Veliku pažnju izazvao je i Marko Arnautović, najzvučnije pojačanje Zvezde ovog leta. Iako nije ostavio bogzna kakav utisak na terenu, austrijski napadač znao je kako da proslavi trijumf.

„Beograd je crven i beo“, napisao je Arnautović.

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Pročitajte još...  Šok na Marakani - Zvezda ostala bez miliona: Golman OFK Beograda odbio grčkog velikana!

Najnovije

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

Najnovije objave

Fudbal

Ги молиме сите онлајн портали, доколку копирате статија од нашиот портал, НАВЕДЕТЕ НÈ КАКО ИЗВОР.