Težak skandal u Hrvatskoj – Navijači Dinama razvili zastavu zloglasne NDH: „Kao da smo se vratili u 90-e“

Istorijska pobeda Dinamo Zagreba nad Osijekom (7:0) pala je u senku skandala koji se dogodio na severnoj tribini stadiona „Maksimir“. 

Naime, navijačka grupa „Bed blu bojs“ proslavila je 40 godina postojanja, ali ne na način koji priliči sportskim pristalicama, već isticanjem zastave zločinačke NDH (fotografije možete videti klikom na sledeći link).

EPA

Komentator utakmice je momentalno primetio da je na grbu prvo polje bele boje i prepoznao je šta to znači, pa je samo rekao: „Kao da smo se vratili u devedesete“.

Nezavisna država Hrvatska je tokom Drugog svetskog rata počinila zverske zločine nad Srbima, Jevrejima i Romima, između ostalog i u logorima kao što je „Jasenovac“.

BONUS VIDEO

Pročitajte još...  Bomba! Bomba! Bomba! Filmski povratak mađioničara - Ronaldinjo opet na terenu!

Najnovije

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

Najnovije objave

Fudbal

Ги молиме сите онлајн портали, доколку копирате статија од нашиот портал, НАВЕДЕТЕ НÈ КАКО ИЗВОР.