Loše vesti za srpski sport – Radnički istupio iz lige

Početkom marta stigao je zvaničan dopis kluba kojim je potvrđena odluka o istupanju iz takmičenja. Ekipa Radničkog na poslednje dve utakmice nije izlazila na teren, a sada se spuštaju dva ranga ispod Zone.

To znači da seniorski tim više neće nastupati u Vojvođanska liga Istok (4. rang), dok su iz sistema takmičenja povučene i mlađe selekcije, uključujući omladince koji su igrali u Omladinska liga Vojvodine.

Ovakav potez predstavlja još jedan ozbiljan udarac za sport u Zrenjanin, koji se godinama suočava sa problemima u funkcionisanju sportskih klubova i održavanju infrastrukture.

U prethodnom periodu više sportskih kolektiva u gradu našlo se u finansijskim i organizacionim teškoćama, što je u pojedinim slučajevima dovelo do povlačenja iz takmičenja ili potpunog gašenja klubova. Time je dodatno pogoršana situacija u sredini koja je nekada imala značajno mesto na sportskoj mapi Srbije.

BONUS VIDEO

Pročitajte još...  Sportski Portal saznaje! Žarko Lazetić u Saudijskoj Arabiji - Ovo je ponuda koja se ne odbija

Najnovije

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

Najnovije objave

Fudbal

Ги молиме сите онлајн портали, доколку копирате статија од нашиот портал, НАВЕДЕТЕ НÈ КАКО ИЗВОР.