Odželej veruje da Zvezda može u plej-of: Imamo toliko talenta, uvek želimo najbolje rešenje

Nastavlja se takmičenje u Evroligi, a izabranici Saše Obradovića će u 30. kolu odmeriti snage sa Bajernom, u Beogradskoj areni (petak, 20.00). Košarkaši Crvene zvezde koji nisu nastupali u FIBA prozorima, imali su vremena za odmor, a među njima je Semi Odželej. 

On je pred duel sa nemačkim predstavnikom u Evrioligi govorio o igri crveno-belih. 

– Mislim da je za nas to organizacija napada. Mislim da se ponekad mučimo. Imamo toliko talenta i uvek želimo da pronađemo najbolja rešenja. Pokušavamo da poboljšamo našu komunikaciju kako bismo znali gde smo u napadu, ali i u odbrani – počeo je Odželej. 

Imali su crveno-beli i malo vremena za odmor. 

– Bio je ovo mentalni odmor, znamo koliko je ovaj deo sezone važan. Sada smo fokusiraniji i spremniji.

Veruje krilni košarkaš Crvene zvezde da ekipa može da se plasira u plej-of. 

– Sto odsto sam uveren da imamo momke koji mogu to da urade. Da li ćemo uraditi ili ne, zavisiće od svake utakmice. Krećemo od ove sutrašnje.

Govorio je Odželej o ekipi Bajerna. 

– Uvek su znali da igraju, vratili su se. Talentovani su na svim nivoima, imaju igrače koji mogu da promene tok meča. Mogu da pobede svako i mi to znamo – zaključio je Odželej. 

BONUS VIDEO

Pročitajte još...  Isplivali novi detalji oko Larkina i Zvezde - Doneta odluka koja menja sve!

Najnovije

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

Najnovije objave

Fudbal

Ги молиме сите онлајн портали, доколку копирате статија од нашиот портал, НАВЕДЕТЕ НÈ КАКО ИЗВОР.