Šok: Angelina Topić odlučila da otkaže nastup

Rekorderka Srbije u skoku uvis, koja je nedavno preskočila 2,00 metra i postavila novi nacionalni rekord, bila je prijavljena za takmičenje u Atletskoj dvorani na Banjici, ali je odustala iz zdravstvenih razloga.

U zvaničnom saopštenju navodi se da je u pitanju prehlada, zbog koje je ipak odlučila da napravi pauzu pre povratka na takmičenja.

Njeno odsustvo znači da će borba za medalje u disciplini skok uvis proteći bez atletičarke koja je u prethodnom periodu beležila kontinuitet dobrih rezultata na domaćoj i međunarodnoj sceni.

Prvenstvo Srbije počelo je ove subote, a već prvog dana zabeleženi su značajni rezultati u više disciplina.

Najzapaženiji rezultat ostvarila je Ivana Španović u troskoku. Ona je pobedila skokom od 14,01 metar, ispred Aleksandre Mitrović i Natalije Dragojević, i osvojila titulu šampionke Srbije.

BONUS VIDEO

Pročitajte još...  Adriana Vilagoš osvojila medalju! Dominacija srpskih atletičarki u Zagrebu

Najnovije

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

Najnovije objave

Fudbal

Ги молиме сите онлајн портали, доколку копирате статија од нашиот портал, НАВЕДЕТЕ НÈ КАКО ИЗВОР.