Haos u Izraelu: Bivši fudbaler Crvene zvezde se oglasio kratkom porukom iz ratne zone

Tenzije između Izraela i Irana prerasle su u otvoreni sukob, a sportisti koji nastupaju u toj zemlji našli su se u neizvesnoj situaciji. Među njima je i bivši fudbaler Crvene zvezde koji trenutno igra za Hapoel Ber Ševu.

Kako prenose tamošnji mediji, Kangva je na društvenoj mreži „X“ dobio pitanje od navijača da li je sve u redu, na šta je odgovorio kratko: „Ne!“.

Klub je, prema navodima izraelskih izvora, pripremio plan za inostrane fudbalere. Jedna opcija je odlazak na krajnji jug zemlje, u Eilat, uz mogućnost napuštanja države ukoliko se situacija ne stabilizuje.

Druga mogućnost je prebacivanje u Jordan, odakle bi igrači mogli da nastave put ka svojim destinacijama.

Prema dostupnim informacijama, Kings Ngoja, Helder Lopez i Đibril Diop odlučili su da napuste Izrael.

Kangvi je ovo druga sezona u klubu iz Ber Ševe, a u tekućem prvenstvu odigrao je 22 utakmice, postigao osam golova i zabeležio pet asistencija.

BONUS VIDEO

Najnovije

ZAPRATI NAS! 🙂

NOVI BONUS ZA NOVE IGRAČE

Najnovije objave

Fudbal

Ги молиме сите онлајн портали, доколку копирате статија од нашиот портал, НАВЕДЕТЕ НÈ КАКО ИЗВОР.